Call Today 444 86 50
Sizi Arayalım
Talebinizi İletin

Detaylı bilgi almak için sizi aramamızı ister misiniz?

Kazançlı bir yatırım ya da yeni yaşam alanınız sadece bir tık uzaklıkta.
Gizlilik Politikası

Çamsan Park

Hayalinizdeki yaşam...

Çamsan Gayrimenkul tarafından geliştirilen Çamsan Park Sancaktepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi Projesi içinde, her ayrıntısıyla çok değerli bir residence bloğu bulunuyor.

Çamsan Park

Lüks bir yaşam ve sağlam yatırım

Residence Daire
Teras Daire
Toplam Metrekare
Müşteri Memnuniyeti

Çamsan Park Residence Daire Planları

1+1 Daire Planı, brüt 75,74 m2

2+1 Daire Planı, brüt 125,16 m2

3+1 Daire Planı, brüt 172,35 m2

Çamsan Park

Lüks bir yaşam ve sağlam yatırım

Hayattan keyif alın
Çamsan Residence, özellikle çocuklu aileler için ideal ve keyifli özellikler barındırıyor. Alışveriş merkezi içindeki kapalı eğlence alanları haricinde büyük meydan alanındaki park ve farklı eğlence ünitelerinde renkli zamanlar sizi ve çocuğunuzu bekliyor.
Her yere yakınsınız
Çamsan Residence, Çamsan Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile entegre bir proje olarak dikkat çekiyor. Daire sahiplerine pek çok ayrıcalık sunan projenin bitişiğindeki metro istasyonu, İstanbul’un her köşesine dakikalar içinde ulaşım ve İstanbul’u doya doya yaşama imkanı sunuyor.
Sıra dışı bir alışveriş deneyimi
Çamsan Park Sancaktepe Alışveriş Merkezi; farklı mimarisi, lokasyonu, güçlü marka karmasıyla sadece Sancaktepe’nin değil, bölgenin favori çekim ve yaşam alanlarından biri olacak. Alışveriş dünyasının güçlü yerli ve yabancı markalarına çok yakın olacaksınız.

Çamsan Park

Ayrıcalıkları Şehrin Merkezinde Yaşayın!

Konut sektörünün en çok kazandırdığı Sancaktepe’de, seçkin bir yaşam isteyenler için çok özel bir yaşam projesi yükseliyor.

 

 

Çamsan Park Residence Fotoğraf Galerisi